KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16164410
nr 1616 4410
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Marin. Olja på duk, 42x62 cm, yttermått inklusive ram: 60x81 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:08:39
100 kr